sobota, 31 marca 2012

Prolog

       Jak trudno jest docenić prawdziwą przyjaźń. Dopiero gdy strasz przyjaciela lub długo z nim nie rozmawiasz zdajesz sobie sprawę jak bardzo jest dla ciebie ważny. Ale czasami nadchodzi chwila, kiedy mocno wątpisz w to co jest między wami. Zaczynasz zauważać wszystkie wady i zapominasz o zaletach. Wtedy potrzebna jest przerwa, by potem znów docenić plusy danego osobnika. Nie każdy w życiu ma okazję posiadać przyjaciela, takiego któremu można zaufać i powierzyć tajemnice. Często mylimy się do wiarygodności naszego „prawdziwego przyjaciela”. 
_________________________________________________________________________________
       Cześć. Jak widać to nowe opowiadanie z udziałem One Direction. Poszłam w ślady innych fanek i postanowiłam coś nabazgrolić. Jak pisze obok w ramce "O opowiadaniu" nie będzie to sweetaśne opowiadanko, więc jeżeli ci na tym zależało to do widzenia. Nie zależy mi na ilości czytających, tylko na ilości komentujących. Nie po to zakładam bloga z możliwością komentowania, żeby nikt nie komentował. Więc jeśli czytacie to proszę dodajcie komentarz. Zjedzcie mnie - trudno, przynajmniej będę wiedziała, co poprawić następnym razem. 
       Mam nadzieję, że komuś się opowiadanie spodoba, choć trudno jest to stwierdzić po prologu ;) Postaram się dodać rozdział jak najszybciej będę mogła.

5 komentarzy:

 1. Zapowiada się ciekawie, nie marudź :P Czekam z niecierpliwością na rozdział! ~ fearless

  OdpowiedzUsuń
 2. podoba mi się:)czekam na wiecej
  zapraszam do mnie
  http://69-imagination.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ok więc...Kiedy pierwszy rozdział dziewczyno ??!:)

  [ throw-the-key.blogspot.com ] :)x

  OdpowiedzUsuń
 4. Ty ! Niunia ! ja się pytam kiedy pierwszy rozdział ?!:))

  [ throw-the-key.blogspot.com ] :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Yhym, yhym, I like it :D Ogólnie mi sie podoba, jakieś drobne błędy są (powtórzenia), ale kij z nimi :D Więc... czekam na rozdział 1 :D

  OdpowiedzUsuń